پروتز دندان پارسیل

پروتز متحرک به پروتزی گفته می شود که به راحتی داخل دهان گذاشته و یا برداشته می شود. پروتزهای دندانی متحرک بر سه نوعند:

 1. پروتز دندانی پارسیل (partial prosthesis)
 2. پروتز کامل دندان یا دست دندان ( denture)
 3.  over denture

 پروتز دندانی پارسیل (partial prosthesis):

پروتز دندانی پارسیل میان مردم به دندان تکه ای مرسوم است و زمانی کاربرد دارد که بیمار یک یا چند دندان خود را از دست داده باشد. به عبارت دیگر، نیمه بی دندانی، محیط دهان و دندان بیمار را برای استفاده از پروتز پارسیل مهیا می کند. در این صورت سایر دندان ها همچون پل عمل کرده و پروتزها را محکم کرده و در نتیجه باعث می شود تا بیمار بتواند به راحتی با آنها غذا میل کند. این پروتزها از طریق یک اسکلت فلزی به یکدیگر متصل می شوند.

پروتز پارسیل خود دارای دو نوع می باشد: پروتزهای پارسیل اکریلی و پروتزهای کرم کبالت.

 • پروتزهای پارسیل اکریلی:

  سطح خارجي پارسيل آكريلي به طور كامل از آكريل ساخته شده است (اکریل مواد جايگزين لثه در دندان مصنوعي می باشد). در صورت احتياج سيم هاي فلزي مخصوصي به عنوان گيره در آن به كار مي رود.

 • پروتزهای کرم کبالت:

  پروتزی است که به عنوان درمان بی دندانی مخصوص افرادی که دندانهای خلفی خود را از دست داده اند و دندانی جهت پایه برای پروتز ثابت ندارند، یا کسانی که به هر دلیل نمی خواهند از پروتز ثابت دندان استفاده کنند مورد استفاده قرار می گرفته است.

  به منظور کاهش هزینه های دندانپزشکی و به طور کلی استفاده از خدمات دندانپزشکی با هزینه کمتر و کیفیت بالاتر می توانید از کارت پزشکی مهراز استفاده نمایید.

قیمت پروتز دندان پارسیل اکریلی تا ۵ دندان+هزینه لابراتوار ................... فقط ۲۵۰ هزار تومان

قیمت پروتز دندان کرم کبالت هر فک+هزینه لابراتوار ............... فقط ۵۷۰ هزار تومان

 

پروتز دندان پارسیل ارزان قیمت

پروتز دندان پارسیل

 

2 جواب

 1. سلام خسته نباشید...چجوری میتونم ثبت نام کنم و اینکه واقعا این قیمت های شما واقعی هستند؟؟؟
  • مدیر محتوی
   سلام شما میتونید فرم درخواست مهراز کارت رو که در صفحه اصلی وبسایت هست تکمیل کنید. جهت راهنمایی بیشتر، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند. در تمامی مطبهای طرف قرارداد با مهراز کارت،تعرفه های ذکر شده در سایت، از شما دریافت می شود.